Aile Danışmanı / Terapist Hatice ÜNAL

1988 yılında Manisa/Gördes’te doğdu. Lisans öğrenimini  Selçuk Üniversitesi’nde tamamladı.Yüksek Lisans (Master) öğrenimini Klinik Psikoloji alanında Yakındoğu Üniversitesi’nde aldı.Yüksek Lisans öğrenimi sırasında, Manisa Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi‘n de stajını tamamladı. Dokuz Eylül Üniversitesi’nde İnsan Kaynakları alanında master derslerini tamamladı.Victor Frankl Enstitüsü’n den Uluslararası Varoluşçu Psikoterapi Sertifikasyon ve Süpervizyon sürecini tamamladı, Logoterapi Uygulayıcılığı, Terapist Sertifikasını aldı. Yüksek Lisans öğrenimi esnasında Bilişsel Davranışçı Terapi eğitimi aldı.

Hatice ÜNAL çocuk, ergen ve yetişkinlere yönelik terapi ve psikolojik danışmanlık uygulamaktadır. Aile ve evlilik terapisi yapmaktadır. Ergenlik sorunları, ergenlerle iletişim, sınav kaygısı ve dikkat eksikliği konularında çalışmaktadır.Yetişkinlere yönelik bireysel danışmanlık yapmakta, çift ve aile terapisi alanında çalışmaktadır.Çok sayıda mesleki eğitim ve kurslara katılmıştır.

  • Victor Frankl Enstitüsü Uluslararası Varoluşçu Psikoterapi Eğitimi ve Süpervizyon sürecini tamamlamıştır.  Yetişkinlere bireysel danışmanlık hizmeti vermektedir.
  • Aile Danışmanlığı Eğitimini tamamlamıştır. Aile içi iletişim ve Evlilik Problemleri ile ilgili çalışmaktadır.
  • Hipnoterapi Eğitimi’ni tamamlamıştır.
  • Bağlanma teorilerine ve modern travma çalışmalarına olan ilgisi nedeniyle Aile Konstelasyonları üzerine çalışmalar yürütmektedir.

OUR EXPERIENCE

Creative Services - 12 years
Insights & Strategy - 10 years
Media Research - 8 years
Marketing Data - 7 years

A WORD FROM COMPANY OWNER

Quisque nec quam convallis, scelerisque risus in, viverra ipsum. Mauris sed molestie magna. Nunc auctor aliquet tortor in venenatis. Suspendisse potenti. Etiam quis suscipit nulla. Cras at facilisis risus, nec accumsan urna. Praesent congue aliquet nisi, eu hendrerit sem lobortis nec.

Molestiae consequatur quis suscipit nulla lorem ipsum, vel illum qui dolorem eum fugiat quo voluptas nulla pariatur!

James Anderson

Econimist / Еntrepreneur / Seven Corporate Founder
0
Specialists
0
Happy Clients
0
Successful Cases

WHY CHOOSE US

Diversity

Because diversity lorem ipsum dolor odio augue placerat est, nec semper nisl porta ullam rutrum glavrida unicus amet vel illum qui dolorem eum fugiat quo voluptas nulla pariatur lorem.

Respect

Respect is morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas ulla maximus elementum, odio augue.

Transparency

Transparency is maecenas sit vel illum qui dolorem eum fugiat quo voluptas nulla pariatur – amet tincidunt elit lorem ipsum urabitur quis rhoncus.

Integrity

Because acting with integrity ipsum porta maximus, odio augue ullam rutrum velit sit tincidunt elit.

OUR COMPANY IN PHOTOS

OUR CLIENTS